Březen 2017

Změna ?! , Lazy Days in Bed

31. března 2017 v 14:36 | Káčč |  Autorka blogu
Ahoj! Tak jsem tu po jednom dni s dalším článkem. Poslední dobou hodně přemýšlim zase na změně blogu (celýho layoutu, stylu psaní,..). Furt mi to žere a nevím, jestli mám tuhle změnu podstoupit nebo ne. Proto jsem to musela napsat sem a chtěla bych vědět vaše názory. Vím, každou chvíli měním layout, ale tak změna je život, no ne?:) Tak co vy na to? Mám tu změnu podstoupit nebo ne? Jinak konečně už tu máme víkend, po kterém asi každý z vás tak neprodleně toužil. Tenhle týden (můj) vám můžu popsat jednoduše a instruktně ve třech slovech "ležení v posteli". Už mi to přijde v té posteli strašně dlouhé, když jsem nemocná a už mám prostě náladu když je venku tak krásně si vyjít ven. Nebo si sednout před barák, udělat si kafe, odpočívat si ve stínu na čistém vzduchu a nic neřešit. Naštěstí jdu v Pondělí na kontrolu k doktorce a od Úterka už zase HURÁ DO ŠKOLY, ou ye! Snad se tenhle víkend nepokazí deštěm, jelikož mi včera vyběhlo na internetu, že na tenhle víkend máme počítat s bouřkama, což je docela bad. A co vy? Také už jste rádi, že už je tu konečně víkend? Pořádně si ho užijte dokud je sluníčko a ahoj u dalšího článku :-)

Facebook Article

30. března 2017 v 16:21 | Káčč |  Autorka blogu
Ahoj lidi. Tak Vám tu nesu další článek. Nechci se tu nějak moc vypisovat, tak Vám sem aspoň hodím Screen mého statusu, co jsem přidávala na Facebook. Týká se to mých narozenin, no prostě to se dočtete sami. :)
Jinak co nového u mě? Od Pondělka jsem nemocná. Dusí mě kašel, mam rýmu a bolely mě klouby. Pro pobavení Vám sem i napíšu, co mi řekla sama doktorka -> Chrčí to v Tobě jak v 60ti letém tuberákovi <-. Nemůžu za to, že kouřím a že mi to zklidňuje nervy. Každý nekuřák se ptá kuřáka, co na těch cigaretách vidí. Většina kuřáků jim odpoví, že jim to pomáhá na nervy a nebo kouří jen z frajeřiny. Já kouřím na nervy, ale už jsem se rozhodla, že v budoucnu už s tím seknu a přestanu. Vím, leze to hodně do peněz. Ale když mám cíl, tak si za ním půjdu :D. A co vy? Jak si užíváte tenhle slunečný týden? Taky je u Vás takové vedro jako u nás ? :D :)

What´s new?! - |13.3.2017|

13. března 2017 v 20:50 | Káčč |  Autorka blogu
Přeji Všem příjemný Pondělní večer. Jak jste se měli dneska ve škole/v práci? Dneska ten den docela utíkal. Proto Vám sem také nesu článek s názvem What´s new?! což česky znamená Co nového. Chci se s Vámi podělit o mé novinky co je u mě nového aby jste se netrápili s pocitem nedostatku mých článků a mé nedostatečné slovní zásoby.
Takže tedy What´s new?!

- Příští týden v Pátek mi bude konečně sweet 18 , really.
- Za chvíli mám záverečky, konečně pak do práce, hell yeah!
- S přítelem budem spolu teť ve Čtvrtek už 8 měsíců, ou jé.
- Konečně nás na praxi rozdělili na pracoviště, docela pohoda
- Neskutečně se těším na Léto, jdu na dva supr fesťáky <3
.
A co vy? Co je u Vás nového ? :)

Ahoj po dlouhé době!

6. března 2017 v 20:01 | Káčč |  Autorka blogu
Ahoj po dlouhé době. Chtěla bych se omluvit za svou dlouhodobou neaktivitu, no je to hodně dlouhá doba..Neměla jsem vůbec čas ani náladu si zapnout noťas a zajít na blog a napsat článek, prostě jsem si užívala s přítelem a taky mi do toho vlezla nemoc a tak. Tohleto je jen takový informační článek o mé aktivitě na blogu. Přišla jsem Vám jen oznámit, že ještě furt žiju a že budu nadále aktivní na blogu i kdybych tu třeba nenapsala dlouhou dobu jako teť. Poslední dobou mám spoustu jiných aktivit a taky mi za chvíli ty ostatní začnou a k tomu mě čekají za chvíli závěrečky, takže se už v týhle době začnu na ně připravovat abych je aspoň udělala. Snad vám to nevadilo a nevadí za mou neaktivitou a určitě budete nadále na můj blog chodit. Nechtěla bych Vás něčím nutit, aby jste sem chodili každou chvíli, jen prostě podle toho, pokud budete mít náladu se občas na můj blog mrknout, přijdťe. Už jste si všichni museli všimnout nového designu blogu, jelikož jsem ten předtím měla ještě Vánoční a Vánoce už jsou dávno za námi a už je Březen. Strašně to letí, za chvíli je Léto. A jak se jinak máte? Jak pokračujete s blogováním? Těšíte se na Velké prázdniny? :-) Prozatím se s vámi rozloučím, jdu se po strašně mega velké době kouknout na film Pidihajzlík, jelikož jsem si na něj dneska vzpomněla, tak jsem prostě neodolala a musim si ho pustit. Tak se (s)mějte a (brzy) ahoj u dalšího nového článku!! :-)