Listopad 2016

Nová rubrika "Mé tvořivé myšlenky"

11. listopadu 2016 v 20:15 | Káčč |  Mé tvořivé myšlenky
Ahojte. Jakpa se všichni máte? :-) Dnešní článek jsem pojala názvem Nová rubrika "Mé tvořivé myšlenky". A co tato rubrika má obnášet? Rozhodla jsem se , že budu psát nějaké myšlenky, co mě zrovna napadnou, budou samozřejmě ze života. Třeba vezmu příklad Můj den ve škole. Určitě nekteří nechápete, oč jde. Já také to sama nedokážu vysvětlit jak to jinak napsat. Když to více rozepíšu, tak se má jednat o určitý název o čem budu psát a k tomu napíšu nadpisy jako jsou PŘEDSTAVA a REALITA. Už jste pochopili, o co se bude jednat? Pokud ještě nekteří nepochopili, nechte se překvapit v prvním článku, který sice nevím, kdy dám na blog, ale určitě budete vědět, o čem vlastně vám budu psát. Jinak když už odbočím od téma (. Konečně máme volný víkend před sebou, dočkali jsme se všichni. Já jelikož jsem zase nemocná od Pondělka a musím brát antibiotika (penicilin v prášku), jelikož se mi na levé straně krku udělala boule od mandle (byli to uzliny), tak musím zase ležet doma v teplém pelechu. Dnešní návštěvou u doktorky jsem zjistila, že mám být doma ještě celý příští týden, hezky dobrat antibiotika a ve Středu na kontrolu. Já i sama doktorka jsme se shodli na tom, že se to oproti minulejšku hodně zlepšilo a že mám prostě ty antibiotika dobrat. Z jedné stránky je to samozřejmě výhoda být doma a flákat se, ale druhá stránka to kazí více. Zameškané hodiny ve škole a tak.. Naposledy co jsem byla nemocná (2 týdny nemoc a 1 týden podzimní prázdniny) jak jsem se tu o tom v nedávném článku zmiňovala, tak jsem poté šla na jeden týden do školy a zase opět nemocná. Ze začátku té druhé nemoce jsem si myslela, jestli to není tím, že nemám třeba nějakou sníženou imunitu. Další fakt je ten, že to může být z té náhlé změny počasí. Vůbec nevím. Ale nebudu Vám tu furt dokolečka vykládat o tom, jak jsem opět nemocná. Prostě se už cítím dobře a basta fidli, haha. No tak se tedy těšte na mé další články, užívejte si začátek dalšího nového víkendu a pořádně si odpočiňte a naberte síly.
Katherine

Myšlenky na další nová témata

10. listopadu 2016 v 17:13 | Káčč |  Autorka blogu
Přeji Všem příjemný podvečer/večer. Dnešní otázkou jsem se zamýšlela tak dlouho, až jsem přišla na to, že to zveřejním i na mém blogu. Podle nadpisu, víte že se jedná o Myšlenky na další nová témata. Někteří z Vás to na svých blocích také píše a mě to tak nadchlo, že přemýšlím, že to začnu také nějak podobně psát. Ne, že bych něco chtěla okopírovat, to ne. Jen se mi to prostě líbí a chtěla se pokusit udělat pro blog novou věc, která naplní ne jenom tenhle blog, ale i Vás pro lepší počtení a pro lepší efekt mého nekompromisního psaní. Nevím jak napsat, jak se tomuto tématu říká, ale dám Vám sem pro přehled malou inspiraci z jednoho blogu, na který jako z většinu ostatních ráda chodím a právě tam se mi takovéhle téma zalíbilo. Určitě to někteří moc dobře znáte a víte, co mám na mysli.
Adresa blogu -> fakynn.blog.cz

Příběhy od Terezky (ask.fm stránka)

10. listopadu 2016 v 14:50 | Káčč |  Články
Ahoj holky, ahoj kluci. Jak se máte takhle při Čtvrtečním propršeném-prosněženém odpoledni? :) Dnešním článkem Vám přináším jednu Ask.fm stránku, kterou jsem si v poslední době hodně oblíbila. Na této stránce edituje jedna slečna (Terezka) své příběhy , které píše ze své mysli. Je to něco na způsob jako jsem psala já ten můj sen (poslední napsanou část najdete zde). Moc se mi líbí její styl psaní. Proto jsem se rozhodla tuhle ask stránku zveřejnit i na svém blogu pro větší množství milovníků čtení příběhů. Rozhodně si nenechte ujít další části příběhu, stojí fakt za to. Této slečně musím dát jedině velký palec nahoru, zaslouží si mé osobní pogratulování k nádhernému psaní. :-) Podle stylu psaní mi přijde na hrozně fajnovou, milou a příjemnou slečnu, která si za vším stojí a jde si za svým osobitým stylem a snem.

Krátký článek, nový layout. (4.11.16)

4. listopadu 2016 v 15:53 | Káčč |  Autorka blogu
Ahoj všichni. Jak se máte ? Konečně tu máme Pátek. Dneska tu pro Vás mám kratši článek. Je o mém novém (konečně) hotovém layoutu. Tamten předtím co jsem měla, se mi docela nelíbil a i nekteří z Vás s ním nebyli zrovna moc nadšení. Tak jsem se trochu nechala inspirovat na Googlu od ostatních holek a s mou tvořivostí jsem vytvořila tenhle. Jak se Vám tedy líbí? :) Doufám , že už s tímhle budete spokojení, dalo mi to hodně práce a práce se cení. :) Těším se na Vaše názory a komentáře, rozhodně oplácím, tak se nebojte . (y) Tak se s Váma zase loučím a AHOJ u dalšího článku. Pokud by jste se mne na něco chtěli zeptat, mám svůj ASK, který mám vyobrazen v menu, stačí jen kliknout na logo asku a připojí Vás to na mou ask. fm stránku, tak se ptejte, už předem se těším na Vaše otázky. ;) . :)
Posílám Vám spolu s článkem jednu dobrou písničku pro zpříjemnění Vašeho Pátečního dne. :)
Znáte tuhle písničku? Líbí se Vám ? :) Mě jo a moc