Září 2016

New rubric - Outages of my mind

24. září 2016 v 10:51 | Káčč |  Outages of my mind
Ahoj všichni. Jak se vám vede? :) Konečně tu máme víkend a společně s ním jsem vám tu nachystala další novou rubriku, která nese název Outages of my mind. Česky to znamená Výpadky z mé paměti. Pokud nevíte, o čem se tahle rubrika bude jednat , hned Vám napovím. Tahle rubrika bude zejména o mém osobním životě, kde budu vypisovat něco jako takový malý krátký příběh, který se vám zaručeně bude líbit. Možná to takhle vypisuje i většina z Vás. Poznáte to sami, bude to prostě něco jako krátký příběh ze života většina z nás, který se zpodobňuje v životě ne jenom u mě. Snad se vám to bude líbit. Prozatím se s váma loučím, užijte si první podzimní víkend 2016 plnými doušky a ahoj u dalšího článku. :)

NEW LAYOUT

23. září 2016 v 19:29 | Káčč |  Autorka blogu
Ahoj všichni.
Tak jsem se konečně dočkala a konečně jsem se i k tomu dopracovala.
Jak můžete vidět, blog má zcela nový kabátek blogu.
Sice ten předchozí podzimní tu byl jen pár dní, ale i tak to potřebovalo velkou změnu.
Tenhle layout tu bude jen ze začátku, na příští layout se více polepším. ;-)
A jak se vám tento nový kabátek tedy líbí? :)

September, new layout, short information

21. září 2016 v 19:14 | Káčč |  Autorka blogu
Ahoj všichni. Tak jak se všichni máte? :-) U mě je to na pohodu, nebo spíše pořád to samé. Nic nového, akorát už tu máme opět Podzim a s ním i plno barevných fotek a zážitků. Už se těším, až nastane ta příležitost a budu moci sbírat barevné listy jen tak pro zábavu a fotit ty krásné podzimní fotky, které budu samozřejmě zveřejňovat jak tady na blogu,tak i občas na Instagramu. Těšíte se také? Děláte to také? :-) Jak tak pozoruju kalendář, tak ty dny utíkají hodně rychle a než se nadějem, tak tu máme Říjen. Všimli jste si toho také? ;-) Už se spíše těším na Vánoce. Dny plné klidu, světýlkama osvícených baráků a stromků na zahradě, vyhřátá postel, čaj, notebook na kterém si budu pouštět filmy. To je to nejlepší období co může být. Nechci tak brzo se zimou strašit, ale je to tak. Samozřejmě mi také chybí Léto, které hodně rychle jako každoročně uteklo. A co vy? Jaké roční období máte nejradši? :-) U mě boduje jak jsem psala Léto a Zima (Vánoce). :-) O tom už psát více nebudu, odbočim od tématu. Jak jste si někteří mohli všimnout, na blogu je nový layout, už podzimní když je ten podzim. Jak se vám líbí? :-) Jelena jsem si tam dala také, jelikož ten také patří do podzimu a prostě jeleny mám ráda, hehe. Mám ho tam jen tak pro zkrášlení layoutu, jinak bych tam dala něco jiného, nějaké jiné zvíře, haha. ;-) Pokud se mi bude chtít, tak ještě tu možná bude teťkon na Podzim ještě jeden layout, aby to nebylo furt jedno a to samé, aby se vám ten blog líbil a rádi jste na něj chodili. Jinak vám moc děkuji za komentáře v předchozím článku, máte pravdu. Blog není povinnost. Bohužel je to tak. Na blog chodím každý den jen na chvilku se podívat na nové komentáře od vás a článek přidám takhle jednou za týden , nebo 14 dní, ba i pár týdnů. S blogem jsem pořád spokojená, je to prostě místo, kde se dá člověk vypsat z duše a to mě drží nad vodou. Ne že bych neměla nic jiného, co by mě drželo, jsem v celku šťastná dívka, jenže blog je něco jako moje pouto a je to daleko lepší mít blog, než utrácet peníze za bloček na psaní a tam si vypsat pár propisek, škoda papíru a propisky. S tím se mnou musíte souhlasit, haha. :-) Dlouho nad blogem přemýšlím, abych si ho udělala tak, jak to mají správné šikovné blogerky, třeba jako S-hejvi.. Ne, že bych kopírovala její styl psaní nebo tak, ale prostě být tak dobrá v psaní a mít prostě skvělej blog, který bude vynikat, bude mít dobré ohlasy a prostě aby jste se na něm cítili lépe. Ano, musím to napsat. Poslední dobou co přidávám nové layouty, tak mi to už přijde takové ohrané a dětinské, že bych s tím měla už něco dělat. Přece jenom mi je už 17 let a nebude to tu vypadat jak v nějakém Deníčku třináctileté holky, haha. Takže o tom už to je komplet vše, takže během týdne, ba i víkendu , nevím jak budu stíhat, tu čekejte hodně velkou přeměnu blogu. Snad se mi to povede a vám se to bude líbit více. :-) Prozatím se s váma loučím a ahoj u dalšího článku. ;-)

Má neaktivita na blogu

12. září 2016 v 20:48 | Káčč |  Autorka blogu
Ahoj všichni , jak se vám vede v novém školním roce? Chci se vám všem moc omluvit za mou dlouhodobou neaktivitu na blogu, jelikož jak začala škola,nemyslím na nic jiného. Snad to chápete a musíte se mnou souhlasit. Na prvním místě je teťkon pro mě škola, přítel a také volný čas aneb užívání ještě neukončeného léta. Na blog pořád myslím, ale někdy prostě nemám náladu a ani chuť , co na něj přidat. Rozhodně budu blogovat nadále, jen v poslední době začátkem školy to moc nestíhám. Jak to mám v hlavě pomíchané, tak vůbec nevím, o čem bych psala, jaký článek. Na blogu se budu pohybovat né moc často, ale rozhodně přidám nějaký ten článek. Proto se na mne nezlobte, pokud třeba nepřidám měsíc. Tak se zatím mějte a užívejte sluníčka dokud to ještě jde :-)