Srpen 2016

My pages , information about blog

7. srpna 2016 v 15:55 | Káčč |  Autorka blogu
Ahoj, přeju všem krásnou prosluněnou Neděli. Jak se máte? Dnešní článek nese název My pages, information about blog.
Ne jenom blog, ale mám i další stránky, které samozřejmě souvisí s blogem. Možná už jste si někteří všimli v menu. Ale tak napíšu o tom aspoň článek aby jste byli více v obraze, kde mě můžete najít, pokud ne na blogu.
Jako první začnu Instagramem. Tenhle je můj osobní.
Odkaz najdete kliknutím na tuhle fotku

Nebudu nikoho nutit, aby mě sledoval, ale rozhodně budu ráda za každé sledování :))

It´s Friday !!!

5. srpna 2016 v 20:49 | Káčč |  Autorka blogu
Ahoj všichni. Tak první týden Srpnový máme za sebou. Už zbývají jen 3 týdny, achich. Jinak jak se vám vede? Jak jste si užili celý tenhle týden? :) Já dobře. Dnešní den byl také skvělej. Byli jsme jako rodina v bazéně. Bylo to tam zase skvělý, hlavně jak si vždycky říkám, že se budu snažit si nenamočit vlasy, ale pak jsem se stejně potápěla, haha. Jelikož nesnáším, když mám pak ty vlasy tvrdý od toho chlóru, prostě hnus :D. Potom jsme si jeli sednout na oběd. Všichni si dali pizzu, jen já a ségra jsme si poručili smažák s hranolkami a kečupem, mňamka. Hned bych si ho dala znova, haha :D .
Můj mobil má strašně debilní kvalitu sakriš, haha.

August is here

1. srpna 2016 v 21:49 | Káčč |  Autorka blogu
Ahoj. Sice hodně opožděně, ale je tu nový měsíc a s ním i nový a tak trochu kratší článek. Jak ten Červenec utekl, je to strašný. Jak se vám vede? Mě naprosto skvěle. Hlavně tenhle víkend. Mojí mamince malinko hráblo, tak jsme jeli na Hrady, do Švihova. Bylo to tam super, přijeli jsme obě spálený, mamina víc. Ale ty kapely, ty byli super. Hlavně živej Kabát s Pepou Vojtkem, fakt něco. Zážitek na jedničku,slyšela jsem je poprvé hrát naživo. Sotva jsme tam přijeli, chvíli na to hrála moje oblíbená kapela UDG. Také další supr kapely, mezi ně patřili i Rybičky48 a Divokej Bill a spoustu dalších. Prostě jsem si to užila. Dneska už se to nedalo, tak jsem si musela namazat celý obličej a docela už mě chytaj (pálí) i ramena. Tak podle času si říkam, že si je namažu asi až zítra. A co jinak vy? :) Jak se vám daří? Mě se daří prozatím skvěle, krom toho, že už je jen měsíc prázdnin a pak už zas fůůů do školy. Vůbec ale vůbec se mi tam nechce. A proč vůbec povídám o škole, když jsou ještě furt prázdniny? Nedokážu to pochopit, haha. Hlavně že si všichni užíváme. Jak už pod menu víte, tak jsem založila pro tenhle blog i facebook stránku, kde budou veškeré mé aktuality na blogu, aneb informace o nových článcích a tak. Samozřejmě ten kdo z vás má Facebook, budu ráda za každý like a sledování mé stránky. Předem jsem vám furt vděčná za vaše potěšující a milé komentáře k mým článkům, s radostí vám to i oplácím. Také jak jste si už někteří všimli, od včerejška má blog nový kabátek, takový už ten normálnější. Jak se vám tedy líbí ? :) Bude tu jen prozatím, dokud ve svém programu nevykouzlim nějakej šmrncovní,tak trochu elegantnější, vhodný pro blog. I když tenhle je také vhodný, rozhodně budu ztrácet čas tvořením nových layoutů. Své hodnocení nového layoutu mi samozřejmě pište do komentáře a ne, nechci to jako ve škole od jedničky do pětky, prostě normální hodnocení, jak se vám líbí, haha. Pro dnešek je to vše a v příštím článku se vám rozepíšu víc, přeju pohodový večer, krásnou dobrou noc a AHOJ u dalšího článku !! :)