Prosinec 2015

[Admin-Actuality - 19.12.2015]

19. prosince 2015 v 8:47 | Káčč |  Autorka blogu
Ahojky! :) Tak jak se máte? Konečně 14 dní volna, no SUPER ! :) Konečně odpočinek, aah. To mi chybělo. Jinak už se nám strašně rychle blíží Vánoce, už za 5 dní , WOW ! Dárečky už mám nakoupené, ale foto nebudu zveřejňovat. Až možná na Vánoce napíšu článek a přidám i fotky :) Snad se rodince budou líbit, ale určitě ano. Věřím tomu, haha. Ve Středu jsme zjistili, že máme v Sekretariátu ve škole peníze za praxi, tak celá třída neodolala a při hodině tam běželi jak pominutí, samozřejmě i já, haha. Dostala jsem 700,- na ruku a podepsala jsem se aby věděli, že jsem peníze v pořádku převzala. Tak jsem neodolala a už jsem chtěla nakupovat, ale nějak jsem ten den neměla náladu, vkrádala se na mě horečka po celém těle, takže jsem to nechala až na druhý den kdy už jsem konečně něco koupila. Nechala jsem si koupit od jednoho třeťáka i krabičku cigaret (no, ano, šestnáctiletá a kouří, lol). Včera jsem byla také s kámoškou v krámu, tak jsem ještě něco přikoupila. Mamce hrneček a ségře časopis TOP DÍVKY, jelikož v tom byli moc hezké modré naušnice s hvězdičkama a modrý řetízek s hvězdičkama (takový to pro děti), takže jsem spokojená. Ještě druhý babi a tetě, strejdovi a bratrancovi a mam vše z krku. Zbylo mi jen 300,- a něco, haha. Jsem neodolala. A co Vy? Už máte nakoupeno? :) Nebo ještě něco budete nakupovat? Těším se na Vánoce jak malé děcko, haha. Jinak ohledně blogu , ohledně snů. Budete chtít, abych furt přidávala sny, nebo mám tomu dát oraz na Ty Vánoce? Je to jen na Vás, napíšu jen podle Vás, cmuk haha. A jsem Vám nesmírně ale fakt nesmírně vděčná za tolik komentářů u předchozího článku (6) . WOW. No a nakonec bych Vám chtěla popřát krásné prožití Vánočních svátků, bohatého Ježíška a štěstíčko a zdravíčko do Nového Roku. Papa.

[Admin-Actuality - 6.12.2015]

6. prosince 2015 v 10:55 | Káčč |  Autorka blogu
Ahojte! Tak jak jste si užili včerejší Čerty? Byli jste si někde zapařit? haha. Já ne, jelikož tenhle svátek prožívám nejradši doma. Myslela jsem si, že na mě půjdou, ale nešli, což mají jediný štěstí :D . Ale sladkosti jsem dostala plus ještě další dva balíčky. Takže zase budou kila přibývat :D No a jinak teť to bude jen utíkat a za chvíli tu máme Vánoce a pomalu i Silvestr. Strašně tenhle rok utíká , jako ta voda. Na Vánoční dárky je zatím ještě čas, jelikož jsme ještě nedostaly s kamarádkou peníze z praxe (za 3 měsíce máme dostat svou první výplatu) . Takže si s tim chci ještě počkat, vždyť do Vánoc zbývá už jenom pomalu 2 týdny. A jinak jak se vám vede, když už se pomalu blíží další prázdniny? :) haha. Mě se vede skvěle, konečně trocha odpočinku od toho brzkého ranního vstávání. No , ale ponaučila jsem se, že ty prázdniny máme oprávněně. :) No a taky jsem šťastná z toho, že už se konečně blíží tříleté narozeniny tohohle blogu, jsem potěšena. A jsem potěšena z toho, že jste mě v předchozím článku pochopili, že udělám změnu, jsem Vám všem vděčná. :) Vaše komentáře mě vždy zvednou náladu a bez Vás by můj blog nefungoval tak, jak funguje .
Jinak bych Vám ještě chtěla ukázat náramky, co plete kamarádka z bavlnek (z vlny) , takže bych se vám chtěla pochlubit, které mi darovala. Jsou všechny moc pěkné :) (ten zeleno-červeno-žluto-černý jsem zkoušela já). :)
Jinak k Vánocům mi ještě uplete UKRADENÝ VJECY , jestli znáte tu kapelu. No a jinak já jsem se taky během tohohle týdne nudila, tak jsem si kreslila. Nakreslila jsem na papír dvě loga dvou skupin (Dymytry a Slipknot) a okolo toho jen pro zhezčení pár obrázku (podívejte se samy). Jsou trošku rozmazané, ale vidět se na to tu mojí tvořivost dá. A ještě se vám tu pochlubím, s čím jsem se potěšila k svátku, z peněz co jsem dostala :)
Už mi došli slova, tak se mějte krásně a ahoj u dalšího článku :)
Fotky v celém článku

Rozhodla jsem se...!

1. prosince 2015 v 20:23 | Káčč |  Autorka blogu
Rozhodla jsem se, že udělám velkou čáru za minulostí a začnu jinak s blogem, na novo.
Takže jsem si kvůli tomu i změnila layout, snad se líbí. :)
Nebojte, já se měnit nebudu, jen jsem potřebovala jiný styl.
Když sem budu psát články, budu je více rozepisovat.
Takže se těště :)
Jinak za 22 dní tento blog oslaví 3 roky, kdo ho oslaví se mnou? :)
Strašně tenhle rok utekl :)
Zatim ahoj u dalšího článku ;)