Prosinec 2013

Narozeniny blogu - 1 rok

23. prosince 2013 v 12:36 | Káčč

Make-up tutorial by me

12. prosince 2013 v 11:20 | Káčč
Ahoj. Tak včera jsem natočila Make-up tutorial by me.
To video se mi nepovedlo, jelikož já neumím natáčet.
Takže vám ho sem dávám :P
Do komentáře můžete napsat svůj názor na to video. Vím, je strašně -_-

Nový zimní layout

8. prosince 2013 v 9:49 | Káčč |  Články
Ahoj. Tak u nás už sněží, tak jsem se rozhodla přidat už vánoční layout. Líbí se vám?
Vánoce se nám kvapem blíží. Příští týden budem péct cukrovi :)
A co vy? Jak se těšíte vy? :) Máte napečeno, uklizeno ? :)
My uklizeno už máme, ještě napéct a pak 23.12. ozdobit stromek ;)
Na Vánoce se těším, jsem zvědavá co dostanu pod stromek :D
Já bych si strašně přála tablet, už jenom kvůli té hře Pou, tu miluju :)

A co vy si přejete pod stromeček ? :)

Čerti (2013)

5. prosince 2013 v 12:00 | Káčč |  Autorka blogu
Jako každý rok je to tu zas. Rojení čertů, andělů a mikulášů. Známá trojice čert, anděl a Mikuláš navštěvuje rodiny s dětmi každý rok, vždy v předvečer svátku svatého Mikuláše, tedy 5. prosince, to už všichni víme :D Chodí od domu k domu, kde buďto anděl s mikulášem odmění hodné děti sladkostmi, nebo zblobivé hříšníky si čert odnese s sebou v pytli do pekla, kde je usmaží a sní :D Někdo na tuto historku nevěří a někdo zase věří. Já už se čertů asi 3 roky nebojim, protože už jsem velká a vim, že to jsou jen masky :D Vím, trošku divné téma tu dnes je, ale aspoň to uvidíte, jak já beru čerty, anděly a mikuláše. A co vy, kolik let už se čertů nebojíte ? A nebo věřili jste aspoň na ně? Já do 11 let na ně věřila, ale od 12 už ne..A to mi bude v březnu 15 :D Takže už je mam všechny obšhlehaný.. A příští rok mi sousedka (co chodí s čertama strašit děti po naší vesnici) slíbila, že budu chodit s nima, což jsem zvědavá. Já se totiž občas chovam jak ten rohatej pekelník, tak bych chtěla jít za něj. Snad to moje sestra pak nezjistí, že jdu s nima, jinak by mi furt říkala: To jsi byla ty ten čert, já slyšela tvůj hlas :D Takže už se nemůžu dočkat, jelikož bych si pak od táty nechala koupit nějakou hrůzostrašnou masku. A co vy? Chodily jste též za čerty, nebo vždy čekáte, až vás v domě navštíví? :D Já doteťka čekala jen v baráku až přijdou a dneska jim půjdu zkusit otevřít :D A možná půjdu i se psem na procházku, abych je mohla potkat :D Snad to vyjde :D No, už budu končit, tak vám přeji krásné čerty, hodně sladkostí a ať vás roháči nechytí do pytle :D

Advent

1. prosince 2013 v 9:10 | Káčč
Dnes je 1.Advent, proto by jsme si mohli připomenout, co to vůbec Advent je. Někteří si pod Adventem představí pojem adventní věnec, někdo zase příprava na Vánoce. Pár slov vám tu o adventu napíšu. Takže:
----
Advent je začátek liturgického roku a přípravou na Vánoce. V teologickém smyslu se advent vyznačuje dvojím očekáváním - slavnosti narození Ježíše Krista a jeho druhého příchodu na konci času.