Listopad 2013

Zemedělka - třídní akce

28. listopadu 2013 v 6:20 | Káčč |  Autorka blogu
Ahojky lidi. Krásné ráno všem přeji. Včera jsme byli z devítkou na zemědělce se podívat na 3 učební obory: Pekař, cukrář a kuchař-číšník. Docela se mi tam líbilo, i když se klukům ze začátku nechtělo zdobit dort u cukrářů, ale pak se zapojili u pekařů z těsta motat preclíky nebo něco takového. Ale byla to fakt zábava. Já jsem si ozdobila dort a učitel s učitelkou mi řekli že to vypadá dobře, ale já furt, že je to hrozný :D Posuďte sami blogerky a blogeři, líbil by se vám takový dort ode mě udělaný, či ne? :D Určitě ne, jelikož já na dort jsem patla nešikovná :P :D

My dream 0.01 - What I actually seemed (19)

19. listopadu 2013 v 16:44 | Káčč |  My dreams
Ahoj.Tak jelikož mě prosí jedna kamarádka, abych napsala pokračování snu, tak ho tu máte. Snad se vám bude tohle pokráčko číst dobře, stejně jako předešlé pokráčka :) Budu ráda za spousty komentů ;)
..
Po nenadálém zamyšlení mě vyrušil Honza. Já se na něj podívala a řekla jsem:Říkal jsi něco? Já se zasnila. On se usmál a povídá : Nic, jen jestli žiješ. Naštěstí jsem žila, takže jsem mu jen odpověděla, že jo. Pak jsem ho znova objala.

Eat, eat, eat and eat

10. listopadu 2013 v 17:32 | Káčč |  Autorka blogu
Ahoj. Jelikož tento článek jsem vůbec neměla schopnost napsat, tak ho píšu až teť. Jediná věc, která mě v poslední době štve je JÍDLO. Denodenně se furt přecpávam a furt mi to nestačí. Dam si třeba 2 rohlíky s máslem a pořád mam hlad. Jednou jsem si dala oběd, pak jogurt s rohlíkem a do toho pak šťávu a pak 2 rohlíky s máslem a hlad sem pořád měla. Lidi, nevěděli by jste, čím to může být? Někdo mi říkal že to je tím, že rostu. Já si pořád říkám, že budu držet dietu, ale hlad mě prostě nezkolí. Sice nejsem tlustá, ale štve mě to, že pořád jim a jim a jim. Potřebuju se aspoň do konce tohoto roku zbavit jídla, ale to prostě nejde. Nevím jak dál pokračovat :( Poradil by mi někdo, co s tim mam dělat ? :( Vím, že tolik se nepřecpávat, ale co mam jíst zdravého ? Zkoušela už jsem mnoho způsobu, ale vždycky pak zjistím, že se z toho dá přibrat což je příkladem banán. No, ale tento týden to je dobrý, jelikož už můžu ve škole cvičit a v Úterý máme odpoledku a my holky máme 2 hodiny tělocviku, což si celkem perfektně zacvičim. Potřebuju si zavéct nějakej fit plán, který pomáhá, ale nevím jaký. Poradil by mi někdo kde se takový super plán dá najít ? Moc by mi to pomohlo. Děkuju. Na závěr pro vás mám pár fotek + k tomu vždycky bude nad tou fotkou ode mě něco napsáno ;)

Prosinec se nám pomalu blíží

9. listopadu 2013 v 12:23 | Káčč |  Články
Ahoj. Jak už někteří víte, tak za 3 týdny v Neděli už je Prosinec.
Strašně to letí, nemyslíte ?
Už se pomalu lidi přichistávají na zimu, kupujou si teplé oblečení, přemýšlí co koupit svým dětem, sourozencům, kamarádům a všem okolo k Vánocům apod. Též je to tak u vás ? U nás ještě ne, jelikož do Vánoc je ještě daleko. Ale ke konci Listopadu, což je 25.11. mam svátek, takže super. A pak už jsou Čerti. To bude hustý :D No a co vy?
Jak se daří vám ? :) Též se těšíte na Prosinec, nebo by jste vrátily letní prázdniny ? :D Já mam ráda jak letní prázdniny, tak zimní prázdniny, akorát ty letní jsou na dva měsíce, kdežto ty zimní na 2-3 týdny, což je potom na ho*no :P :D Nemám pravdu ? :D No nic, pro dnešek se mějte hezky a pa :) Další článek tu čekejte možná zítra ;)

Život.kariéra aneb chci se stát zpěvačkou

3. listopadu 2013 v 15:07 | Káčč |  Autorka blogu
Ahoj. Dlouho tohle téma probírám v hlavě a nepřišla jsem na žádný nápad. Ano, je to téma Chci se stát zpěvačkou. Pořád si dokola říkám, jaký to musí být pocit být zpěvák/zpěvačka. Pořád dokola cvičím svůj hlas na písničkách co mám v mobilu a přehrávám si je naplno. Kdo mě v hudbě asi nejvíce inspiruje je Avril Lavigne. Její styl, její videoklipy, její hudba.

Halloween (31.10.13)

2. listopadu 2013 v 18:10 | Káčč |  Články
Ahoj lidi. Tak jak jste si ve Čtvrtek užili Halloween ? Někteří lidi ho maj i dnes na Dušičky. Tento svátek já mám ráda, protože se mi líbí, jak se lidi dokážou zmalovat a prostě to, jak se to oslavuje. Dvě fotky z FB vám sem dam jak se kámošky malovali.
A co vy? Líbí se vám také Halloween ? Já ho oslavuju vždycky o víkendu, takže teť se jdu se sestrou namalovat a jdem dělat takovou malou Halloweenskou párty :-D Pak vám pošlu fotky, jestli se nám ty namalované xichty povedou. Sice slavíme trochu opožděně, ale v týdnu nebyl na to čas. Takže se mějte a další článek ode mě tu čekejte zítra kolem večera, možná že až v Pondělí. Páčko a hezký zbytek víkendu :-)