Září 2013

Co dostala mamka k čtyřicítce

29. září 2013 v 12:00 | Káčč |  Autorka blogu
Ahoj lidičky. Tak zase ta otravná Neděle :/ Asi se ptáte, jak dopadla mamky oslava. Byla suprová. Akorát jsem nestačila vyfotit to jídlo, které bylo :3 To bylo všechno ták vyborné :D Věnečky, řezy, chuťovky, chlebíčky :) Včera jsem si dala s mamkou a s mamky kámoškou 4x panáček Becherovky Lemond a řeknu vám, že i když jsem to pila poprvé, tak je to fakt výborné :D No a co dostala mamka k narozeninám ? :D Květiny, čokoládu, voňavku, šampón na tělo, růže do vany, Becherovku Lemond, ode mě dostala přání a květiny, hrneček, malou vázičku nebo co to bylo a pak z čeho byla nejvíc unešená je kávovar Tchibo Cafissimo. Je modrý, takže se nám perfektně hodí do modré kuchyně (protože mamka miluje modrou barvu). Je fakt boží. K tomu kávovaru dostala ještě 3 krabičky náplní. Takže už se těšim, až ho začnem používat.
Fotka kávovaru pro představu jak vypadá :

Mamky oslava narozenin (příprava)

28. září 2013 v 7:00 | Káčč (dříve XOXO) |  Autorka blogu
Ahoj. Tak dneska Sobota konečně :) Dneska je super den, hlavně pro mojí mamku :D Má totiž dneska oslavu narozek, které má až v Pondělí, tak to slaví předem :) Má kulatiny, bude jí v Pondělí 40 let, což je docela dobrý věk ;) Ale já to nechci na sebe nějak hnát, aby čas rychle utek a bylo by mi taky 40 :D To bych fakt nechtěla, chci si užít ještě svou pubertu, svou dospělost a tak :D No a včera jsem babi pomáhala dělat věnečky :3 Za výpomoc jsem si mohla vzít 2 :) A dneska jenom celý den makat a pomáhat (s chuťovkama a tak). Takže pak vám sem hodim fotky až to bude vše hotové aby jste se mohli pokochat :) Budou to samozdřejmě fotky z práce a pomáháním :D No a nakonec fotka těch věnečků :3
Mějte se zatím hezky a až bude práce hotová, ozvu se ;) Vaše Káčč

Za 87 dní -> 1.rok mého blogování

27. září 2013 v 10:42 | Káčč (dříve XOXO) |  Autorka blogu
Ahojky. Tak konečně Pátek. Jak tak jsem se zahleděla do kalendáře, tak jsem vypočítala, za kolik můj blog bude slavit 1. rok existence. Je to přesně za 87 dní :D Je to dost dlouhá doba, ale je to důkaz, že jsem vydržela na blogu 1 rok :) Blog budu mít do svých 20ti let, ba i více (pokud budu mít v tom věku více času, popřípadě blog pozastavím) :) Na tomto blogu mě to hrozně baví a ty návštěvníci co tu mám, jsou ti nejlepší. Už se nemůžu dočkat. Ptáte se kdy jsem si blog založila ? Ano, založila jsem si ho 23.12.2012, takže den před Vánocema. Ten den budu muset pomáhat babi a rodičům se stromkem a oslavu udělám během večera :) No, já vám to pak nějak v tom Prosinci napíšu, aby jste nezapoměli ho přijít oslavit se mnou :) Já jsem úplně nedočkavá :D No nic :) Jak můžete vidět, tak na blogu mám nový design :) Líbí se vám ? :) Když už je ten podzim, tak jsem na pozadí dala podzimní listí. Další design udělám koncem Listopadu, aby už byl na Zimu hotový a pak udělam o Vánočních prázdninách Vánoční a zůstane do konce Vánočních prázdnin. Na tom designu budou: čerti, vánoce a silvestr :D No, necham to jako překvápko :D Aby jste nebyli jako já 'nedočkávci' :D. No a jak jste mohli na designu poznat, tak mam novou přezdívku. Už se nebudu jako zastara podepisovat XOXO, ale Káčč, protože tu přezdívku jsem si vymyslela sama a taky se mi hrozně líbí. Snad si zvyknete :) . Na designu jsem já a ten Pavel z té mé nové krevní skupiny :3 Že nám to spolu sluší :3 :DD . Áwww :33 No, toť je pro dnešek vše, tak vám přeju hezký zbytek Pátka (a dobrou chuť k obědu) . Ahoj :)

Co můžete na blogu čekat + kecy (25.9.2013)

25. září 2013 v 12:16 | XOXO |  Články
Ahoj děcka Úžasný Dnes jsem tu s dalším článkem Mrkající Článek bude především o tomto blogu + k tomu připojim nějaké ty moje kecy S vyplazeným jazykem Takže jak začít Smějící se Nejdříve bych vám chtěla oznámit, že na blog se dělá nový lay, který čekejte zhruba Středa-Pátek. Vytvořím ho samozdřejmě já Usmívající se Dále jsou tu mé sny. Mé sny budu psát zhruba 2x za měsíc (což bude na začátku a na konci měsíce, takže si nedělejte starosti, proč nepíšu každý týden pokračování snu). Dále začnu psát příběhy, které budou mít hlavu a patu, prostě budou pochopitelné a samozdřejmě že vymyšlené Smějící se Nebudu to tady všechno vypisovat stručně a srozumitelně, vy to pochopíte i bez psaní jak to myslim Mrkající Dále jsou to moje kecy Smějící se

Jsem tu jen na skok (17.9.2013)

17. září 2013 v 7:10 | XOXO |  Autorka blogu
Ahojky lidi. Teť jsem tu jenom na skok, protože za chvíli musim jít do školy. Nějak vám sem něco napíšu a pak zas letim, tak se nezlobte. Takže jak se vám daří ve škole? Už jste dostali do ŽK nějakou známku ? :D Já jo, z Ájiny 4-ku, protože jsem to nevěděla :P . A včera jsme psali písemku z Dějáku (z 30ti leté války), takže to určitě bude kule, protože jsem si myslela, že budem psát ve Čtvrtek, což máme taky Děják, ale psali jsme včera :D Snad dostanu aspoň za 4, protože bych si to pak mohla opravit vyzkoušením. Chci v tomhle šk. roce mít na výzo 1,2,3 :D 4ky prý ne :P Takže musim nad sebou hodně zamáknout :P A co vy ? Také chcete mít na výzo dobré výzo ? :D Určitě jo, aby jste se pak dostali na nějakou dobrou školu a do nějaké dobré práce ;) :D No nic hele, tak já budu končit, rozepíšu se vám tady možná odpoledne a možná až večer, uvidim, jak budu mít čas, protože dneska máme ve škole odpoledku, což bude do 15:10 :P :D Tak se zatim mějte, ahoj ;)

My dream 0.01 - What I actually seemed (17)

8. září 2013 v 9:10 | XOXO |  My dreams
Ahoj. Tak jsem tu s dalším pokračováním mého snu. Snad se nezlobíte, že jsem tak dlouho nic nepřidávala a nedostalo se vůbec na tento sen.
Takže můžete číst ;)
..
Bylo ráno a já se probudila. Kluci (Martin a Honza) ještě spali, tak jsem pomalu si stoupla z postele a odcupitala jsem tiše k oknu. Bylo krásné počasí. Koukla jsem se zpátky na kluky a pak jsem šla ke dveřím. Otevřela jsem je a pak za sebou zas zavřela. Šla jsem na WC. Potom jsem sestoupila tiše schody a šla jsem do kuchyně. K snídani jsem si udělala cereálie s mlékem. Když jsem dosnídala, tak jsem šla uklidit krabici s cereáliema a dala jsem do myčky misku s lžící. Potom jsem si šla sednout do obýváku na gauč. Pustila jsem si televizi. Nedávali tam nic moc zajímavého, tak jsem vypla televizi a lehla si. U gauče bylo okno, tak jsem se koukala z okna a přemýšlela nad budoucností. Najednou slyšim, že někdo jde po schodech dolů. Najednou vidim, jak do obýváku míří ospale Martin. Sedne si ke mě na gauč, zývne, prohrábne si vlasy a povídá: Zlato, pojď si ještě lehnout. Já se na něj usměju a povídam : Já nemůžu usnout Martine a už jsem snídala. Martin se na mě podívá, usměje se na mě a dá mi pusu. Po chvíli řekne: Tak já roztáhnu gauč a lehnu si tu s tebou jo ? .. Já jsem kývla. Martin roztáhl gauč, přinesl deku a 2 polštáře a lehl si vedle mě a přikryl mě. Usmáli jsme se na sebe a Martin povídá: Co budem dnes dělat zlato? .. Já jsem mu odpověděla: Nevím, co bude potřeba. Martin se zas usmál. Koukla jsem se na hodiny, bylo 7:05 a řekla jsem: Ještě je čas, tak já si ještě zdřímnu. Martin řekl, že taky, tak jsme zavřeli oči a usli jsme. Usla jsem na 2 hodiny. Když jsem se vzbudila, tak nade mnou stojí Martin a Honza. Já se na ně usmála a řekla jsem: Co je kluci ? .. Oni se usmáli a Honza řekne: Víš jak je hezké se na tebe koukat když spíš? .. Já se s údivem usmála. Potom mi kluci dali pusu. Martin na rty a Honza na tvář. Pak jsem vstala a říkam : Už jste snídali kluci, nebo půjdem do města si něco koupit. Kluci se zasmáli a Martin řekl : Půjdem do města.
Já se usmála a vstala jsem.

1. den školy 2013

2. září 2013 v 11:33 | XOXO |  Autorka blogu
Ahoj, tak po dlouhé době vám sem o5 píšu ;) Už nám zase začla škola, co ? Těšili jste se? Já teda moc ne, ale ten dnešní den se dal zvládnout na pohodu ;) Zítra je den třídního učitele, takže razíme s učitelkou pěšky někam.. Učit se budem až od Středy ;) Ještě že tak, protože kdyby jsme se začli učit od zítřka, tak by jsme měli do 15.10 a to by bylo zas dlouho :P :D Protože budem mít celý šk. rok každé Úterý do 15.10 a jinak ostatní dny, což je Pondělí, Středa, Čtvrtek a Pátek máme do 14.35, takže aspoň že tak :) Úterky jsou vhodné dny na delší učení ;)
A co vy, přežili jste také svůj 1.den ? ;)