Červenec 2013

Nová rubrika - Známkování děvčat a chlapců

26. července 2013 v 15:26 | XOXO
Hoj. Tak zas jsem vytvořila novou rubriku. Podle nadpisu už víte, že se jmenuje 'Známkování děvčat a chlapců'. A oč se vlastně jedná v této nově vytvořené rubrice? Že budu na blogu každý měsíc zveřejňovat fotografii a vy budete známkovat 1-5. Budu zveřejňovat fotografie děvčat a chlapců, co žijí v reálu a ne ve slávě př. J. Bieber. Pokud chceš být také známkován/a, tak stačí poslat svou fotku na email xoxo133@seznam.cz K fotce stačí napsat své křestní jméno bez příjmení a svůj věk .. Pokud budeš mít ze všech lidí nejvíce dobrých známek, vyhráváš. Dělá se to tak, že celý rok budu každý měsíc přidávat vaše foto..Poslední den v roce pak sečtu kdo má nejvíc dobrých známek a pak to napíšu výsledným článkem a stává se Miss blogu na další rok. Další rok se můžete zapisovat také.

Tak co, myslíte si že je to dobrý nápad ? ;)

PS: Můžete se zapisovat už teť ;) !!

Od včerejška -> Belieber forever

23. července 2013 v 12:19 | XOXO |  Autorka blogu
Ahojky lidi, tak jsem tu s dalším článkem. Musím vám říct jednu úžasnou novinku. Od včerejška jsem Belieber forever :3 Úpe super pocit :* A co vy, též jste Beliebers nebo preferujete ve zpěvu někoho jiného :) Já jsem si oblíbila Justina jen proto, protože je sladký, milý a prostě boží.. :* Zamilovala jsem se do něj na první pohled.. Úplně mi obrátil celý svět naruby :* Jeho zpěv, jeho úsměv, jeho tělo..K nakousnutí :* Akorát mi vadí ty haters co ho pomlouvají :( Ale co, vykašlu se na ně! :) Jinak co bych vám chtěla povědět o blogu je to, že během koncem Července a začátkem Srpna bude nový vzhled blogu. Pokud tu nebude v tomhle termínu, tak tu bude až dýl. Potřebuju na design nafotit krásné fotky, ale zatím se mi nějak nevede aby jste měli představivost, jaká majitelka vlastně jsem a jak vypadám aby jste si nemysleli, že jsem nějaký převtělený muž za dívku. Takže se těšte. Dále také jsem se rozhodla psát srozumitelnější články, aby jste chápali, oč se jedná. Bude to něco jako velká změna blogu. Já vím, že některé z vás můj blog nudí a nebaví a je škaredý, ale budu se pokoušet o co největší pozornost při psaní článku. Jednou bych se chtěla stát světoznámá blogerka :D Jako je to divné, ale je to tak. Blogování miluju. No, prozatím se s váma loučím, jdu s mladší ségrou do bazénu a slunit se, tak krásný zbytek dne drahouškové.

My dream 0.01 - What I actually seemed (16)

16. července 2013 v 17:00 | XOXO |  My dreams
Ahoj, tak jak jste chtěli, tak tu máte další pokračování mého snu ..
Tentokrát to bude docela dlouhé, tak máte co číst ;DD
---------------
Když jsme přišli s Martinem ke mě do pokoje, tak on na mě : "Kláro, tak pro koho chceš žít"
Já jsem se usmála, podívala jsem se na něj, obejmula jsem ho a řekla jsem "Pro Tebe miláčku"
On se zasmál a řekl : "A jakto, že sis to takhle rychle rozmyslela že pro mě. Vždyť víš, jakej jsem neřád .. Já nejsem moc dobrej ve vztahu, to přece sama víš"
Já jsem se od něj odsunula, usmála jsem se na něj a řekla jsem mu : "Protože ty jsi kluk, do kterého jsem byla zamilovaná 14 let než jsem potkala Honzu, Ty jsi kluk, kterému jsem mohla věřit v každé situaci, na kterého jsem se mohla spolehnout v každé situaci, který mě měl rád a miloval, který mi pomáhal, který mě chránil a bránil, který se mnou jezdil všude kde jsem nebyla, který si myslel že jsem jeho první a poslední holka, který byl stejnej blázen jako já..A jestli nejsi dobrej ve vztahu, tak já Tě to vše naučím jak se chovat ve vztahu, co a jak dělat atd.." a dala jsem mu pusu.

Ostříhaná :) ♥ :D

14. července 2013 v 19:51 | XOXO |  Autorka blogu
Ahoj. Tak dneska jsem tu ještě s jednim článkem.
Jak už podle nadpisu víte, tak jsem ostříhaná.
Dnes jsem se nechala ostříhat od mojí sestřenky, která je kadeřnice.
Myslím si, že se jí to docela povedlo :)
Sice je ta fotka trochu rozmazaná, ale aspoň ty vlasy tam jsou vidět ;)
Tak co, líbí se vám moje nové háro ?? Nebo mi více slušeli delší vlasy ??
Své názory pište do komentáře, budu za každý ráda ;)

Namožené zápěstí + kecy

14. července 2013 v 10:19 | XOXO |  Autorka blogu
Ahojky lidičky ;) Tak jak se máte ? :) Jak jdou prázdniny ? :) U mě zatím docela dobře, akorát bych chtěla napustit bazén, ale táta nám ho nenapustí :P Tak ho zkusim nějak přemluvit, že když ho nafoukne, tak si do něj vodu budu nosit sama :D Stejně se v něm nikdo jiný než já nekoupe. Mladší ségra je u babi už týden a chce tam být ještě jeden, ale já jí to nedovolim, protože je tu bez ní nuda, není tu koho provokovat :D Dál také mám namoženou ruku. Je to z toho, že v Pátek jsem od rána do pěti do večera vytrhávala plevele a všude vyčuhujíc trávu, protože to vypadalo jako v pralese :D Tak jsem to udělala a druhý ráno jsem z toho měla namoženou ruku. Pár na vytrhání jsem si toho nechala na včerejšek, takže jsem hned ráno se pustila do toho a do oběda jsem to měla. A ruka bolí jak děs když s ní pohnu :P Proto jsem si přes ní dala obvaz -_- Snad to do Úterka nebo do Středy přejde ;) :D A co jinak vy ? :) Máte také namoženou ruku jako já, nebo si dáváte pozor :D

My dream 0.01 - What I actually seemed (15)

11. července 2013 v 22:11 | XOXO |  My dreams
Ahojky lidi. Jsem ráda, že aspoň 8 z vás souhlasilo, abych pokračovala v psaní snu :3
Jsem vám za to moc vděčná :) Rozhodla jsem se proto pro vás napsat pokračování ;))
Takže můžete číst ;)
------------------------
Potom jsem šla společně s Martinem, Andreou a Justinem do cukrárny.
Pochutnali jsme si. Pak jsme šli s Andreou k nám dom a Martin šel taky dom a Justin taky.
Tam jsme se převlíkli do pyžama, lehli si do postele a spali jsme .
Ráno když jsem procitla, tak najednou mi někdo volá. Kouknu se na displej a tam Honza.
Tak jsem mu to zvedla. On začal mi povídat : "Ahoj Kláro, promiň mi ten včerejšek, ale fakt se mi nelíbilo, jak Tě Justin ošahával a koukal na Tebe. Nechci Tě ztratit beruško, chybíš mi"
Já jsem se usmála a řekla jsem mu : "To je v pohodě, hlavně že spolu ještě chodíme"
Honza se zasmál v mobilu a řekl : "Pojď a otevři hl. dveře a nekoukej se z okna"
Já jsem nechápavě koukala a pak jsem to Honzovi vypla a šla otevřít.

Mam pokračovat ve snech ?

9. července 2013 v 8:57 | XOXO |  Autorka blogu
Ahoj. Každý den si kladu otázku, jestli mam pokračovat ve snech. Proto jsem se rozhodla i o tom napsat tento článek. Mě ty sny baví psát, akorát když byla škola, tak nebyla nálada a čas. Tak co lidi, mám v nich pokračovat? Někteří z vás si je i chválili že jsou zajímavý a že dobře píšu, tak proto bych je chtěla psát aby jste mohli co číst, protože na blogu je úplný s prominutím "hovno". Jen samé články o Nových rubrikách, Moje focení apod.. To už mě nebaví. Těma snama to tady bylo více oživené a zároveň jsem měla při tom psaní i hezké myšlenky :) Takže pište do komentáře jestli mam pokračovat nebo ne, budu ráda za každého kdo napíše že ano.

Moje 2.videoodpověď

6. července 2013 v 12:16 | XOXO

(5.8.2013)

5. července 2013 v 19:37 | XOXO |  Autorka blogu
Ahoj lidi , tak jak se máte ? Já úplně parádně. Jsem doma sama :*
Na tenhle moment už jsem čekala spoustu let :D :P
Jinak teť se chystám natočit 2.videoodpověď, tak se máte na co těšit.
Jinak hezký zbytek dne ;) Pac a pusu :) XOXO

Otázky do 2. videoodpovědi

4. července 2013 v 12:32 | XOXO
Ahoj, jak se máte ? Jak si užíváte prázdniny? :)
Rozhodla jsem se pro vás natočit další videoodpověď, ale zatím nemám žádné otázky.
Proto můžete do komentáře psát co vás (nejvíce) zajímá.
Videoodpověď natočím, až bude co nejvíce otázek na zodpovězení.
Tak se snažte ;) Zatím ahoj, vaše XOXO