Červen 2013

Co by jste tu chtěli ? + končím se snama

25. června 2013 v 15:45 | XOXO |  Články
Ahoj, jak se máte ? Já fajn i když tak trochu nudně.
Nevím už co dávat na blog, proto se ptám vás, co by vás tu potěšilo.
Můžete psát do komentáře ;) V menu máte také WISHLIST, tak tam můžete také psát, co by vás na blogu uvítalo za články, videa apod. Jinak jak jsem psala ty sny, tak už se mi momentálně pokračování žádné nezdá, tak jsem se rozhodla, že to zruším a sny sem vůbec psát nebudu. Některé to překvapí a některé i malinko naštve, ale prostě co člověka nebaví, tak na to se má vykašlat. Ale zase můj blog půjde na pár dní pak do rekonstrukce a obohatim ho více zajímavýma článkama než jsem doposud psala. Takže se můžete těšit. Tento blog už nebude tím nudným blogem na kterém si přečtete trapné sny, blboviny apod. Pokusim se ho zlepšit aby na tomto blogu kolovala samá dobrá nálada bez pocitu samoty, nudy a trapnosti.
Nu, tak co.. Myslíte si, že to mám tak udělat jak jsem napsala, že to bude dobré jak pro vás tak i pro další návštěvníky tohoto blogu, nebo tento blog mám rovnou celý zrušit a vykašlat se na to!?
Je to jen pro vaše dobro aby jste měli dalšího affíka nebo čtenáře jako jsem JÁ!! Při vašem blogu budu stát jak v tom nejlepším tak v tom nejhorším lidi, to si pamatujte! :)
Prozatím se s váma loučím a co bude dál, to pak napíšu..XOXO

Lucie Vondráčková - Džíny

22. června 2013 v 9:25 | XOXO |  Známkování písniček
Ahoj, dlouho na blogu nebylo známkování písniček. Tak jsem si pro vás našla další písničku a můžete do komentáře známkovat i Vy :) Takže dnes jsem si pro vás na známkování připravila písničku
Lucie Vondráčková - Džíny.
Takže:
Zvuk nástrojů dokonalý 10/10 b.
Videoklip mě zaujal 10/10 b.
Outfity jsou dokonalé 10/10 b.
Celkové score = 40/40 b.
Písnička se mi strašně líbí, hlavně Lucky zpěv k tomu skvěle ladí..♥
A co vy? Souhlasíte se mnou? Nebo máte jiný názor?
PIŠTE DO KOMENTÁŘE!

1. Výlet - 8.A

16. června 2013 v 8:22 | XOXO |  Autorka blogu
Ahoj, jak se máte? Já super. V Pátek jsme měli se třídou výlet a byl super, akorát mě bolely nohy jak něco. Celý výlet byl pěší tůra. Ale aspoň jsem si to užila. Byli jsme: na hradě Kašperk, na rozhledně Sedlo a pak v Sušici na nákupech ;) S kámoškou jsme si koupily stejný oblečení akorát na tričku já mam posunutý barvy a kámoška má kapsy na třičtvrťákách.
Proto jsem si říkala, že vám sem můžu hodit fotky jak z výletu, tak i věci co jsme si koupily. Věci sem pak můžu hodit při dalším článku až budu rozebírat věci nový. Takže ty fotky z výletu v CČ.
Dam vám sem jenom 2 fotky, protože na ty ostatní nemam náladu :P Snad vám to neva ;(

Nová rubrika - Fact by me

10. června 2013 v 17:07 | XOXO |  Fact by me
Ahoj, vytvořila jsem novou rubriku. Jmenuje se Fact by me. V této rubrice vám popořadě budu psát fakta o mě. Možná budu točit krátká videa pokud budu mít náladu a nebo to budu jen psát. Tak co, myslíte si, že je to dobrý nápad? :) Napadlo mě to díky tomu, že na Youtube jedna zpěvačka taky o sobě točí fakta, tak jsem se rozhodla, že také vám řeknu všechny fakta o mě. Nevim kolik jich bude, ale bude jich neskutečně mnoho :D Takže do komentáře mi napište, o čem chcete 1.fact. Může každý z vás napsat jenom 1 o čem nebo-li co by jste o mě chtěli jako první vědět. Beru 5 prvních :) Jinak omlouvám se, že jsem tk dlouho nepřidávala ;P Neměla jsem čas a měla jsem zákaz na PC.