Květen 2013

Můj sexy spolužák *_*

27. května 2013 v 21:29 | XOXO |  Autorka blogu
Ahoj. Dneska nevim, jaký článek napsat, ale rozhodla jsem se, že sem přidám mého sexy spolužáka :3 Takže něco pro holky :) :D
Tak co, komu se líbí? :3 :*
Musim vás některé nezadané 14-tky a 15-tky zklamat, protože už má bohužel holku ;) A je to fakt kost :O :D Sice nejsem hezká, ale jeho holka je fakt pěkná ;) Ráda bych ukázala foto, ale ne.. Nebudu tu její fotku rozvěšovat po netě ;) Takže možná jindy ;)

Fotím:) 0.1

19. května 2013 v 9:06 | XOXO |  Fotím
Ahoj, dnes jsem si pro vás připravila článek na téma "Fotím".
Budu vám sem po každém článku dávat po 5-ti fotkách:)
Snad se vám moje záběry z fotoaparátu budou líbit:)

Další fotky v CČ.

Zas Pátek :P Fuck It!

3. května 2013 v 18:28 | XOXO |  Autorka blogu
Zas Pátek :P Fuck It ! Taky ho tak nesnášíte jako já ? -_- Vždycky se mi o víkendu stýská po jednom klukovi od nás ze školy :'( Ale no, nějak to do Pondělí musim přežít ! :P Jinak jak jste se měli dnes ve škole ? Já fajne. Psali jsem 2 písemky. Z matiky a z chemie :P To bude určitě za 5, protože jsem se neučila -_- :P Už mě to učení fakt štve.. Vás též ?? Dneska jsme při Občance byli na kompech a dělali jsme dotazníky, čím by jsme chtěli být. Mě vycházeli samý kraviny, ale nejvíc mě zaujal zpěvák a diskžokej :D Na Diskžokeje potřebujete jen základní vzdělání :) Zkusim na něj jít -_- Na ruce já šikovná jsem, takže už mam asi vybráno :D A co vy, taky máte vybrané povolání ? -_- Diskžokej je náhodou super :D Nemyslíte? -O-
No, 2 fotky na závěr ;))

Májka, pálení čarodějnic:3

1. května 2013 v 8:10 | XOXO |  Články
Ahoj, tak jak jste si užili včerejší májku a pálení čarodějnic??:):3 Já dobře. Sice jsem ani u jednoho nebyla, ale byl super den. Seděla jsem u PC a koukala se na YT na vtipná videa:D (jako vždy). Také jsem chodila po vesnici a zašla jsem 3x za kámoškou do města:3. Dneska pokud na to ta kámoška nezapomene, tak přijde ve 3 odpo a půjdem za tim klukem, co mam na designu v srdíčku aby šel ven:3 (rande to teda nebude-myslím) Snad mi to vyjde a táta mě pustí:P Ale určitě jo:3 Takže mi držte palce:)
Pak vám sem určitě napíšu, jak to dopadlo;) Ale nevim, jestli půjdem ven, protože prší:P No, snad se to počasí do odpoledne nějak zlepší a přestane pršet:P Protože už chci fakt jen teplo:)
So much bye:*